• 13
  • 4
  • 6
  • 18
  • 5
  • 8

b_150_100_16777215_00_images_do_artykulu_Absolwenci_2002-2005a.jpg

KLASA III A
1. Adamczyk Mateusz
2. Bińkowski Damian
3. Bukowski Grzegorz
4. Cogiel Piotr
5. Dudek Sonia
6. Fichna Rafał
7. Gajdosz Rafał
8. Grdeń Mateusz
9. Jabłoński Paweł
10. Kazała Patrycja
11. Kaźmierski Przemysław
12. Knura Damian
13. Koczor Izabela
14. Kura Weronika
15. Langer Dorota
16. Mitko Mateusz
17. Piechaczek Sara
18. Polnik Aleksander
19. Romaniak Krystyna
20. Romanowicz Daniel
21. Rzeszutek Rafał
22. Student Mariusz
23. Szkonter Justyna
24. Sztymelska Judyta
25. Tarnawska Dorota
26. Wojnar Sandra

WYCHOWAWCA:
Szurman Jolanta 


 

b_150_100_16777215_00_images_do_artykulu_Absolwenci_2002-2005b.jpg

KLASA III B
1. Antończyk Aleksandra
2. Bugla Ramona
3. Chybicki Rafał
4. Dykowska Joanna
5. Godowski Michael
6. Gołąbek Dawid
7. Grabiec Przemysław
8. Hiltawska Agnieszka
9. Huk Radosław
10. Kloskowska Adriana
11. Kramarczyk Edyta
12. Kwiatoń Paweł
13. Ligus Mariusz
14. Mansfeld Michał
15. Mika Marcin
16. Morawiec Agnieszka
17. Mrozek Dominika
18. Myśliwiec Joanna
19. Paśmionka Marcin
20. Piontek Piotr
21. Płaczek Paweł
22. Skiba Artur
23. Sosna Edyta
24. Walura Dawid

WYCHOWAWCA:
Kubala Aleksandra


b_150_100_16777215_00_images_do_artykulu_Absolwenci_2002-2005c.jpg

KLASA III C

1. Ambo Dorota
2. Błaszczok Katarzyna
3. Brański Mariusz
4. Brzeziok Jacek
5. Glinka Grzegorz
6. Hadaś Jurand
7. Jeż Robert
8. Jurczyk Patrycja
9. Kasprzik Justyna
10. Kozieł Iwona
11. Leśnik Katarzyna
12. Mamcarczyk Kamil
13. Mokry Bogdan
14. Piątek Łukasz
15. Piechaczek Rafał
16. Piwowarczyk Łukasz
17. Psota Agnieszka
18. Rychel Katarzyna
19. Sitek Dawid
20. Sosna Michał
21. Staniczek Patryk
22. Stoszek Michał
23. Tront Adam
24. Wacławczyk Anna
25. Wajsman Andrzej
26. Władarz Hanna

WYCHOWAWCA:
Tlołka Justyna 

Godło

Kontakt

Gimnazjum w Turzy Śl.

ul. Ligonia 2b
44-351 Turza Śl.
tel. 032 453 00 68
fax. 032 453 00 68

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dyrektor: mgr Aleksandra Kubala

Zastępca dyrektora /społeczny/: mgr Justyna Tlołka

Sekretariat: Katarzyna Pawlica

Sekretariat czynny: 7:00 - 15:00

Dla rodziców

Kalendarz

sierpień 2017
tydz.pwścpsn
31123456
3278910111213
3314151617181920
3421222324252627
3528293031

b_150_100_16777215_00_images_loga_bip_logo_ops.png

Librus

b_150_100_16777215_00_images_loga_Bez_nazwy.png

Ważne linki