• 18
 • 5
 • 6
 • 4
 • 8
 • 13

Dnia 14 marca 2013 roku odbyła się otwarta lekcja dla nauczycieli gimnazjum przygotowana przez panią Ewę Czerwińską i panią Monikę Hejczyk

pt.: Przygotowujemy się do egzaminu z pracy, mocy, energii. Powtórzenie czasu Present Continuous, praca z materiałem ikonograficznym.

Celem lekcji było miedzy innymi utrwalenie wiadomości związanych z pracą, mocą, energią potencjalną, energią kinetyczną, a także poszerzenie słownictwa z języka angielskiego i powtórzenie czasu Present Continuous w aspekcie przyszłego egzaminu gimnazjalnego.

Uczniowie mogli pochwalić się swoją wiedzą przed zaproszonymi nauczycielami i dlatego pracowali pilnie oraz rozwiązywali przygotowane dla nich karty prac.

Lekcja podobała się nie tylko nauczycielom, lecz także i samym uczniom.

Pani Ewa Czerwińska i pani Monika Hejczyk serdecznie dziękują uczniom klasy II b za zaangażowanie i wpólną pracę.

Lekcja otwarta z fizyki w korelacji z językiem angielskim w klasie II b gimnazjumLekcja otwarta z fizyki w korelacji z językiem angielskim w klasie II b gimnazjumLekcja otwarta z fizyki w korelacji z językiem angielskim w klasie II b gimnazjumLekcja otwarta z fizyki w korelacji z językiem angielskim w klasie II b gimnazjumLekcja otwarta z fizyki w korelacji z językiem angielskim w klasie II b gimnazjumLekcja otwarta z fizyki w korelacji z językiem angielskim w klasie II b gimnazjumLekcja otwarta z fizyki w korelacji z językiem angielskim w klasie II b gimnazjumLekcja otwarta z fizyki w korelacji z językiem angielskim w klasie II b gimnazjumLekcja otwarta z fizyki w korelacji z językiem angielskim w klasie II b gimnazjumLekcja otwarta z fizyki w korelacji z językiem angielskim w klasie II b gimnazjumLekcja otwarta z fizyki w korelacji z językiem angielskim w klasie II b gimnazjumLekcja otwarta z fizyki w korelacji z językiem angielskim w klasie II b gimnazjumLekcja otwarta z fizyki w korelacji z językiem angielskim w klasie II b gimnazjumLekcja otwarta z fizyki w korelacji z językiem angielskim w klasie II b gimnazjumLekcja otwarta z fizyki w korelacji z językiem angielskim w klasie II b gimnazjumLekcja otwarta z fizyki w korelacji z językiem angielskim w klasie II b gimnazjumLekcja otwarta z fizyki w korelacji z językiem angielskim w klasie II b gimnazjumLekcja otwarta z fizyki w korelacji z językiem angielskim w klasie II b gimnazjumLekcja otwarta z fizyki w korelacji z językiem angielskim w klasie II b gimnazjumLekcja otwarta z fizyki w korelacji z językiem angielskim w klasie II b gimnazjumLekcja otwarta z fizyki w korelacji z językiem angielskim w klasie II b gimnazjum

 

Godło

Kontakt

Gimnazjum w Turzy Śl.

ul. Ligonia 2b
44-351 Turza Śl.
tel. 032 453 00 68
fax. 032 453 00 68

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dyrektor: mgr Aleksandra Kubala

Zastępca dyrektora /społeczny/: mgr Justyna Tlołka

Sekretariat: Katarzyna Pawlica

Sekretariat czynny: 7:00 - 15:00

Dla rodziców

Kalendarz

sierpień 2020
tydz.pwścpsn
3112
323456789
3310111213141516
3417181920212223
3524252627282930
3631

b_150_100_16777215_00_images_loga_bip_logo_ops.png

Librus

b_150_100_16777215_00_images_loga_Bez_nazwy.png

Ważne linki