• 5
  • 13
  • 4
  • 18
  • 8
  • 6

SUKCESY UCZNIÓW                                                                                                                    ROK SZKOLNY 2015/2016 ( I PÓŁROCZE)

Nazwa konkursu

 

Zajęte miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Opiekun

Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus z matematyki

Laureat II stopnia

 

Patrycja Reclik

Weronika Chełminiak-Płusa

Laureat II stopnia

 

Honorata Goraus

Małgorzata Pilorz

Laureat III stopnia

 

Kajetan Kozielski

Małgorzata Pilorz

Laureat IV stopnia

Kamil Przybyła

Małgorzata Pilorz

 

Powiatowy Konkurs Promocji Zdrowia  i Zdrowego Stylu Życia

I miejsce

Maria Brachmańska

Justyna Tlołka

Konkurs Przedmiotowy                         z Języka Angielskiego

Kwalifikacja do etapu rejonowego

Maria Brachmańska

Laurencja Musioł

Konkurs Przedmiotowy                           z Matematyki

Kwalifikacja do etapu rejonowego

Patrycja Reclik

Weronika Chełminiak-Płusa

Konkurs Przedmiotowy                              z Historii

Kwalifikacja do etapu rejonowego

Julia Pełeszuk

Kajetan Kozielski

Joachim Grabiec

Konkurs Przedmiotowy             z Języka Polskiego

Kwalifikacja do etapu rejonowego

Julia Grzebak

Jolanta Szurman

Julia Pełeszuk

Bożena Swoboda

Patrycja Reclik

Bożena Swoboda

Wojciech Chlebik

Bożena Swoboda

VI Powiatowy Festiwal Piosenki Anglojęzycznej „SING ALONG”

Wyróżnienie

Julia Grzebak

Ewa Czerwińska

Robert Wija

Kolędowy MIX (organizowany konkurs przez portal internetowy „nasz wodzislaw”)

II miejsce

Julia Grzebak

Maria Brachmańska

Ewa Czerwińska

I Rejonowy Konkurs „You Can Speak English”

I miejsce

Julia Grzebak

Maria Brachmańska

Ewa Czerwińska

Laurencja Musioł

V miejsce

Julia Pełeszuk

Natalia Przybyła

Gminny konkurs plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”

I miejsce

Klaudia Plewnia

Alina Zalewska- Adamczyk

II miejsce

Magdalena Petrasz

III miejsce

Wiktoria Kowalczyk

 

 

SUKCESY UCZNIÓW

ROK SZKOLNY 2015/2016 (II PÓŁROCZE)

Nazwa konkursu

 

Zajęte miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Opiekun

 

Galileo - Ogólnopolski Konkurs z matematyki

Dyplom laureata

 

Patrycja Reclik

Weronika Chełminiak-Płusa

Wyróżnienie

 

Kamil Przybyła

Małgorzata Pilorz

Wyróżnienie

 

Natalia Boryka

Aleksandra Kubala

Wyróżnienie

Jakub Groborz

Małgorzata Pilorz

Międzynarodowy konkurs "Kangur matematyczny"

Wyróżnienie

Honorata Goraus

Małgorzata Pilorz

VII Powiatowy Konkurs Informatyczno - Elektroniczny

III miejsce

Mateusz Mrozek

Weronika Chełminiak-Płusa

III Powiatowy Konkurs Języka angielskiego dla Gimnazjum

Wyróżnienie

Maria Brachmańska

Laurencja Musioł

IX Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla Gimnazjum

II miejsce

Maria Brachmańska

Laurencja Musioł

Rejonowy Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Kwalifikacja do etapu rejonowego

Maria Brachmańska

Laurencja Musioł

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa „Olimpus” z Języka Angielskiego

Dyplom Laureata

XIV miejsce w kraju

Maria Brachmańska

Ewa Czerwińska

Laurencja Musioł

Dyplom Uznania

Małgorzata Kucza

Mikołaj Knopek

Mateusz Klepek

Julia Pełeszuk,

Natalia Przybyła

Elżbieta Zgrzęndek,

Dominika Bura

Szymon Kukla

Julia Ucher

Bartosz Opic

Julia Grzebak

Radosław Urbańczyk

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Pangea”

Finalista

Kajetan Kozielski

Małgorzata Pilorz

Powiatowy Konkurs Historyczno – Literacki „BOHATEROWIE MOJEJ MAŁEJ OJCZYZNY”

III miejsce

Julia Pełeszuk

 

 

Bożena Swoboda

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”

III miejsce

 

Wiktoria Kowalczyk

Alina Adamczyk – Zalewska

Powiatowe zawody w Tenisie Stołowym

III miejsce

Bartosz Szweda

Kamil Warzeszka

Grzegorz Buczek

Grzegorz Folwarczny

Młodzieżowy Festiwal Muzyczny

III miejsce o zasięgu wojewódzkim

Julia Haraf

Ewa Czerwińska

Robert Wija

Stypendiada Polonistyczna

Laureat I miejsca

Honorata Goraus

Marzena Lamczyk

Zuzanna Knopek

Maria Brachmańska

Marcelina Matera

Patrycja Reclik

Bożena Swoboda

 

III miejsce

Julia Grzebak

Wyróżnienie

 

Julia Pełeszuk

Weronika Sznapka

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

I miejsce

 

Patrycja Reclik

Bożena Swoboda

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

Finalistka

Patrycja Reclik

Bożena Swoboda

 

Powiatowe Zawody Koszykówki Dziewcząt

I miejsce

Marzena Lamczyk

Karolina Nielaba

Anna Porażka

Magdalena Kasperek

Aneta Pawliczek

Aneta Folwarczny

Julia Haraf

Julia Pełeszuk

Małgorzata Pośpiech

Aleksandra Buczek

 

Barbara Wuwer

Grzegorz Folwarczny

 

Zawody Tenisa Stołowego

XV miejsce

Emilia Chlebisz

Barbara Wuwer

XVI miejsce

Zuzanna Piechaczek

Konkurs Wiedzy Pożarniczej – eliminacje gminne

II miejsce

Patryk Spandel

Joachim Grabiec

 

Konkurs plastyczny „Zapobiegajmy pożarom” – etap gminny

 

 

 

 

I miejsce

Klaudia Plewnia

Alina Adamczyk – Zalewska

II miejsce

Magdalena Petrasz

Alina Adamczyk – Zalewska

III miejsce

Wiktoria Kowalczyk

Alina Adamczyk – Zalewska

Konkurs plastyczny „Zapobiegajmy pożarom” – etap powiatowy

 

 

II miejsce

Konkurs plastyczny „Zapobiegajmy pożarom” – etap wojewódzki

III miejsce

 

 

Godło

Kontakt

Gimnazjum w Turzy Śl.

ul. Ligonia 2b
44-351 Turza Śl.
tel. 032 453 00 68
fax. 032 453 00 68

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dyrektor: mgr Aleksandra Kubala

Zastępca dyrektora /społeczny/: mgr Justyna Tlołka

Sekretariat: Katarzyna Pawlica

Sekretariat czynny: 7:00 - 15:00

Dla rodziców

Kalendarz

październik 2017
tydz.pwścpsn
391
402345678
419101112131415
4216171819202122
4323242526272829
443031

b_150_100_16777215_00_images_loga_bip_logo_ops.png

Librus

b_150_100_16777215_00_images_loga_Bez_nazwy.png

Ważne linki