• 8
  • 5
  • 6
  • 18
  • 13
  • 4

                         SUKCESY UCZNIÓW  - ROK SZKOLNY 2013/2014

Nazwa konkursu

 

Zajęte miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Opiekun

Ogólnopolski konkurs                     z matematyki MULTITEST 2013

Wyróżnienie

(12 miejsce)

Maria Brachmańska

Małgorzata Pilorz

Laureat (6 miejsce)

 

Patrycja Reclik

Weronika Chełminiak-Płusa

Laureat (9 miejsce)

 

Honorata Goraus

Małgorzata Pilorz

Laureat (10 miejsce)

 

Aneta Folwarczny

Małgorzata Pilorz

Wyróżnienie

(1 3 miejsce)

Mateusz Mrozek

Małgorzata Pilorz

Wyróżnienie          (15 miejsce)

Julia Grzebak

Małgorzata Pilorz

Wyróżnienie

 (12 miejsce)

Andrzej Chytroszek

Małgorzata Pilorz

Wyróżnienie              (12 miejsce)

Aron Szot

Małgorzata Pilorz

Wyróżnienie

 (11 miejsce)

Karolina Nielaba

Małgorzata Pilorz

Laureat (10 miejsce)

 

Radosław Urbańczyk

Małgorzata Pilorz

Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa             z matematyki OLIPUS                   sesja jesienna

Laureat (10 miejsce)

Patrycja Reclik

Weronika Chełminiak-Płusa

Laureat (15 miejsce)

Julia Chlebisz

Weronika Chełminiak-Płusa

Laureat (12 miejsce)

Wiktoria Szewczyk

Małgorzata Pilorz

Rejonowy Konkurs Gawędziarski „FEDROWANI       W GODCE”

I miejsce

Karolina Nielaba

Bożena Swoboda

Powiatowy Konkurs Promocji Zdrowia     i Zdrowego Stylu Życia

III miejsce

Julia Chybicki

Justyna Tlołka

Konkurs Przedmiotowy           z Języka Angielskiego

Kwalifikacja do etapu rejonowego

Robert Mitko

Laurencja Musioł

V Powiatowy Festiwal Piosenki Anglojęzycznej „SING ALONG”

Wyróżnienie

Aleksandra Kretek

Ewa Czerwińska

Robert Wija

Wyróżnienie

Julia Grzebak

Ewa Czerwińska

Robert Wija

V Powiatowy Festiwal Piosenki Anglojęzycznej „SING ALONG”

Wyróżnienie specjalne

Zuzanna Knopek

Ewa Czerwińska

Robert Wija

Wyróżnienie specjalne

Łukasz Folwarczny

Ewa Czerwińska

Robert Wija

V Międzygminny Konkurs Kolęd i Pastorałek           „HEJ KOLĘDA, KOLĘDA…”

III miejsce

Aleksandra Kretek

Ewa Czerwińska

Robert Wija

III miejsce

Małgorzata Wójcik

Ewa Czerwińska

Robert Wija

V Międzygminny Konkurs Kolęd i Pastorałek           „HEJ KOLĘDA, KOLĘDA…”

II miejsce

Roksana Warzeszka

Ewa Czerwińska

Robert Wija

Mistrzostwa Śląska w pływaniu

Gliwice 6-7.12.2013

II miejsce na dystansie 1500 m stylem dowolnym

Szymon Stoszek

Spoza szkoły

Międzynarodowy Turniej Gimnastyczny

 w Nysie

VI miejsce

w wieloboju klasy III

Kacper Blanik

Spoza szkoły

Międzynarodowy Turniej Gimnastyczny

 o Puchar Leszka Blanika

V miejsce

w kategorii junior młodszy- wielobój

Kacper Blanik

Spoza szkoły

Międzynarodowy Turniej Gimnastyczny

 o Puchar Leszka Blanika

III miejsce

w konkurencji skoku   w kategorii junior młodszy

Kacper Blanik

Spoza szkoły

Drużynowe Mistrzostwa Polski

 w gimnastyce sportowej mężczyzn w klasie „II”

III miejsce

Kacper Blanik

Spoza szkoły

Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej Chłopców

II miejsce

W składzie:Chlebik Jan, Chlebisz Adam, Grabiec Marek, Jeromin Bartosz. Łaski Marcin, Łopusiński Mateusz, Nawrot Mateusz, Olech Rafał, Szkonter Dawid, Szot Aron, Wacławiec Karol, Warzeszka Adrian.

G. Folwarczny

B. Wuwer

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa W Ruchu Drogowym na etapie powiatowym

II miejsce

W składzie: Julia Chybicki, Bartosz Szweda, Mateusz Mrozek.

J. Tlołka

M. Pilorz

I Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

I miejsce

Robert Mitko

L. Musioł

I Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Wyróżnienie

Maria Brachmańska

L. Musioł

Piłka Nożna Dziewcząt Śląskiej Ligi Orlików- finał powiatu

IV miejsce

W składzie: Julia Chybicki, Sonia Opic, Aleksandra Kretek, Aleksandra Kowalonek, Magdalena Lipka, Emilia Chlebisz, Roksana Warzeszka, Jessica Blucha, Marzena Lamczyk, Małgorzata Pośpiech

B. Wuwer

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny GALILEO 2014

5 miejsce- laureat

Patrycja Reclik

W. Chełminiak-Płusa

9 miejsce- laureat

Aron Szot

M. Pilorz

10 miejsce- laureat

Honorata Goraus

M. Pilorz

10 miejsce- laureat

Wiktoria Szewczyk

M. Pilorz

11 miejsce- wyróżnienie

Julia Chlebisz

W. Chełminiak-Płusa

12 miejsce- wyróżnienie

Karol Ciepły

W. Chełminiak-Płusa

13 miejsce- wyróżnienie

Julia Grzebak

M. Pilorz

14 miejsce- wyróżnienie

Mateusz Mrozek

M. Pilorz

14 miejsce- wyróżnienie

Aneta Folwarczny

M. Pilorz

Zawody Pływackie Mistrzostwa Śląska OPEN

W kategorii 14lat

Z konkurencji 1500m dowolny

II miejsce

Szymon Stoszek

spoza szkoły

Miting Pływacki „Sobota

 w Cieszynie”

III miejsce

(dystans:100m

styl: dowolny)

Szymon Stoszek

spoza szkoły

III miejsce

(dystans:200m

styl: zmienny)

Międzynarodowy Konkurs

KANGUR MATEMATYCZNY 2014

wyróżnienie

Aron Szot

M. Pilorz

wyróżnienie

Honarata Goraus

M. Pilorz

VII Międzynarodowy Konkurs Informatyczny pod Patronatem Prezydenta Miasta Rybnika

II miejsce

Julia Kubala

W. Chełminiak-Płusa

II miejsce

Robert Mitko

W. Chełminiak-Płusa

 

 

Godło

Kontakt

Gimnazjum w Turzy Śl.

ul. Ligonia 2b
44-351 Turza Śl.
tel. 032 453 00 68
fax. 032 453 00 68

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dyrektor: mgr Aleksandra Kubala

Zastępca dyrektora /społeczny/: mgr Justyna Tlołka

Sekretariat: Katarzyna Pawlica

Sekretariat czynny: 7:00 - 15:00

Dla rodziców

Kalendarz

czerwiec 2017
tydz.pwścpsn
221234
23567891011
2412131415161718
2519202122232425
262627282930

b_150_100_16777215_00_images_loga_bip_logo_ops.png

Librus

b_150_100_16777215_00_images_loga_Bez_nazwy.png

Ważne linki