• 18
  • 8
  • 6
  • 5
  • 4
  • 13

ROK SZKOLNY 2016/2017 ( I PÓŁROCZE)

Nazwa konkursu

 

Zajęte miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Opiekun

 

II Rejonowy Konkurs „You Can Speak English”

Wyróżnienie

Oliwia Komar

 

 

Laurencja Musioł

 

Ewa Czerwińska

 

 

 

 

Wyróżnienie

 

Martyna Smusz

Wyróżnienie

 

Julia Pełeszuk

Wyróżnienie

Natalia Przybyła

 

Powiatowy konkurs kreatywnego pisania w języku angielskim

 

 

Wyróżnienie

 

 

Natalia Przybyła

 

 

Ewa Czerwińska

 

 

Gminny konkurs wiedzy ekologicznej

Eko – uczeń”

 

 

III miejsce

Marta Zimny

 

 

 

Justyna Tlołka

Aleksandra Ochman

 

Julia Ucher

 

SUKCESY UCZNIÓW ROK SZKOLNY 2016/2017 ( II PÓŁROCZE)

 

Nazwa konkursu

 

 

Zajęte miejsce

 

Imię i nazwisko ucznia

 

Opiekun

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

 

 

Wyróżnienie

 

 

Julia Pełeszuk

 

 

 

 

Laurencja Musioł

 

I edycja Międzynarodowego Konkursu LinquaArt.eu Słowem malowane w kategorii język angielski

 

 

 

Wyróżnienie

 

 

 

Beata Szefer

 

 

Ewa Czerwińska

 

Alina Zalewska - Adamczyk

 

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpus Sesja Zimowa Język Angielski

 

 

Laureat

 

 

Małgorzata Kucza

 

 

Ewa Czerwińska

Powiatowy Konkurs Ortograficzny "Bezbłędny Gimnazjalista"

 

 

II miejsce

 

 

Wojciech Chlebik

 

 

Bożena Swoboda

Powiatowy Konkurs Literacki

"Złoty Wawrzyn"

 

 

III miejsce

 

 

Oliwia Komar

 

 

Bożena Swoboda

 

Powiatowe Zawody Pływackie - styl klasyczny

 

 

III miejsce

 

 

Emilia Wuwer

 

 

Barbara Wuwer

Powiatowe Zawody Pływackie – sztafeta

w stylu zmiennym

 

 

 

III miejsce

 

Jakub Ciuraj

 

 

 

 

 

Barbara Wuwer

 

Jakub Ganita

 

Natalia Dłużniak

 

 

Przemysław Grabarek

 

 

 

 

 

 

 

 

Powiatowe zawody koszykówki dziewcząt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II miejsce

 

Anna Porażka

 

 

 

Julia Haraf

 

 

 

Elżbieta Zgrzendek

 

 

 

Julia Pełeszuk

 

 

 

Magdalena Kasparek

 

 

 

Roksana Romaniak

 

 

 

Paulina Kowalonek

 

 

 

Wiktoria Klug

 

 

 

Oliwia Klement

 

 

 

Oliwia Hetmaniok

 

 

 

Natalia Dłużniak

 

 

 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej etap gminny

 

II miejsce

 

 

Patryk Spandel

 

 

 

Joachim Grabiec

 

III miejsce

 

Szymon Płaczek

 

 

 


 

Godło

Kontakt

Gimnazjum w Turzy Śl.

ul. Ligonia 2b
44-351 Turza Śl.
tel. 032 453 00 68
fax. 032 453 00 68

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dyrektor: mgr Aleksandra Kubala

Zastępca dyrektora /społeczny/: mgr Justyna Tlołka

Sekretariat: Katarzyna Pawlica

Sekretariat czynny: 7:00 - 15:00

Dla rodziców

Kalendarz

październik 2019
tydz.pwścpsn
40123456
4178910111213
4214151617181920
4321222324252627
4428293031

b_150_100_16777215_00_images_loga_bip_logo_ops.png

Librus

b_150_100_16777215_00_images_loga_Bez_nazwy.png

Ważne linki