• 4
  • 8
  • 6
  • 18
  • 13
  • 5

NAZWA KONKURSU

ZAJĘTE MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

OPIEKUN

Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

II miejsce

Magdalena Kwapulińska

J. Tlołka

Wojewódzki Konkurs Grafiki Komputerowej „Kim jestem?- moje metamorfozy”- X Jubileuszowa Edycja pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty i Starosty Bielskiego

Nagroda I rzędu

Magdalena Kwapulińska

M. Niemczyk

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii

Kwalifikacja do II etapu rejonowego

Wajsman Izabela, Nagi Marcin,

Sitek Magdalena, Dzierżęga Michalina, Woch Bartosz

J. Tlołka

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii

Laureatka

Monika Wdowiak

J. Tlołka

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii

Kwalifikacja do II etapu rejonowego

Wdowiak Monika

J. Grabiec

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

Finalistka

Sosna Klaudia

Kubala A.

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii

Kwalifikacja do II etapu rejonowego

Wdowiak Monika

J. Grabiec

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

Kwalifikacja do II etapu rejonowego

Franecki Aleksander

M.Fojcik

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

Finalistka

Sobik Marlen

M.Fojcik

II Powiatowy Konkurs Kreatywnego Pisania w Języku Angielskim na najlepsze opowiadanie pt. MY FAVOURITE CHRISTMAS MEMORY

III miejsce

Oktawiusz Gonsior

E. Czerwińska

Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej

„Sing Along”

Wyróżnienie

Matuszczyk Dominika

R. Wija

E. Czerwińska

XI edycja Powiatowego Konkursu „Polak w Europie” pod hasłem „Baśniowa Europa”

I miejsce

Izabela Wajsman

B. Swoboda

Powiatowy Konkurs Ekologiczny

I miejsce

Izabela Wajsman

J. Tlołka

Powiatowy Konkurs Ekologiczny

I miejsce

Sitek Magdalena

J. Tlołka

XI Powiatowy Przegląd Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży „Złoty Wawrzyn” 2012r. w kategorii proza dla gimnazjum

I miejsce

Michalina Dzierżęga

J. Szurman

XXVIII Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej 

wyróżnienie

Małgorzata Smiatek

J. Szurman

VIII zawody pływackie o puchar Dyrektora GOTSiR „ Nautica” w Gorzycach

II miejsce styl grzbietowy (100m)

Wacławiec Karol

G. Folwarczny

 

III miejsce styl grzbietowy (100m)

Mrozek Dawid

G. Folwarczny

 

I miejsce w stylu klasycznym (100m)

Mrozek Dawid

G. Folwarczny

 

II miejsce w stylu klasycznym (100m)

Adamczyk Łukasz

G. Folwarczny

 

III miejsce w stylu klasycznym (100m)

Mrozek Wojciech

G. Folwarczny

 

II miejsce w stylu dowolnym (100m)

Adamczyk Łukasz

G. Folwarczny

 

III miejsce w stylu dowolnym (100m)

Buchman Mateusz

G. Folwarczny

 

I miejsce styl dowolny (50m)

Karolina Kurdek

B. Wuwer

 

II miejsce styl dowolny (50m)

Matuszek Magdalena

B. Wuwer

 

III miejsce styl dowolny (50m)

Raszczok Katarzyna

B. Wuwer

 

I miejsce stylem grzbietowym (50m)

Paula Kotula

B. Wuwer

 

I miejsce stylem grzbietowym (50m)

 Adamczyk Anna

B. Wuwer

 

I miejsce styl klasyczny (50m)

Maciuga Weronika

B. Wuwer

 

II miejsce styl klasyczny (50m)

Matuszek Magdalena

B. Wuwer

Wojewódzki Konkurs

Wyróżnienie

(zespołowo)

W składzie:

Michał Lenczyk

Dawid Wacławik

R. Wija

Gminne zawody pożarniczo- strażackie

II miejsce drużynowo

W składzie:

Marek Grabiec

Daniel Kubica

Michał Grycman

Sławomir Romaniak

Mateusz Mrozek

 

Godło

Kontakt

Gimnazjum w Turzy Śl.

ul. Ligonia 2b
44-351 Turza Śl.
tel. 032 453 00 68
fax. 032 453 00 68

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dyrektor: mgr Aleksandra Kubala

Zastępca dyrektora /społeczny/: mgr Justyna Tlołka

Sekretariat: Katarzyna Pawlica

Sekretariat czynny: 7:00 - 15:00

Dla rodziców

Kalendarz

czerwiec 2017
tydz.pwścpsn
221234
23567891011
2412131415161718
2519202122232425
262627282930

b_150_100_16777215_00_images_loga_bip_logo_ops.png

Librus

b_150_100_16777215_00_images_loga_Bez_nazwy.png

Ważne linki