• 6
  • 8
  • 4
  • 13
  • 5
  • 18

                                                        ROK SZKOLNY 2014/2015

Nazwa konkursu

 

Zajęte miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Opiekun

Ogólnopolski Konkurs                                                     z Matematyki MULTITEST 2014

Laureat (4 miejsce)

 

Patrycja Reclik

Weronika Chełminiak-Płusa

Wyróżnienie                 (13 miejsce)

R. Urbańczyk

M. Pilorz

Wyróżnienie                 (11 miejsce)

D. Bura

Weronika Chełminiak-Płusa

Wyróżnienie                 (12 miejsce)

J. Pełeszuk

M. Pilorz

Wyróżnienie                 (12 miejsce)

W. Chlebik

M. Pilorz

Wyróżnienie                 (12 miejsce)

E. Zgrzendek

M. Pilorz

Rejonowy Konkurs Gawędziarski „FEDROWANI  W GODCE”

II miejsce

Karolina Nielaba

Bożena Swoboda

Ogólnopolska Olimpiada     Promocji Zdrowia     i Zdrowego Stylu Życia

II miejsce

Mateusz Mrozek

Justyna Tlołka

Konkurs Przedmiotowy  z Języka Angielskiego

Kwalifikacja do etapu rejonowego

Robert Mitko

Ewa Czerwińska

VI Powiatowy Festiwal Piosenki Anglojęzycznej „SING ALONG”

II miejsce

Aleksandra Kretek

Zuzanna Konieczny

Ewa Czerwińska

Robert Wija

Wyróżnienie

Julia Grzebak

Ewa Czerwińska

Robert Wija

Olimpiada Wiedzy Archimedes.                            Plus

Matematyka. Plus

 Laureat I stopnia

Patrycja Reclik

W. Chełminiak-Płusa

Laureat V stopnia

Elżbieta Zgrzendek

M. Pilorz

 Laureat V stopnia

Radosław Urbańczyk

M. Pilorz

XIII Regionalny Konkurs Dziennikarski

 „ ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE”

II miejsce

Aleksandra Korzuch

Bożena Swoboda

Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Bezbłędny Gimnazjalista”

II miejsce

Robert Mitko

Bożena Swoboda

Powiatowe Zawody

Koszówki Dziewcząt

II miejsce

W składzie: Karolina Nielaba, Marzena Lamczyk, Małgorzata Pośpiech, Aleksandra Kretek, Aleksandra Kowalonek, Julia Pełeszuk, Julia Grzebak, Weronika Sznapka. Natalia Tomiczek.

Barbara Wuwer

Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Zapobiegajmy pożarom”

I miejsce

Aneta Pawliczek

Alina Zalewska-Adamczyk

II miejsce

Magdalena Kubica

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „Zapobiegajmy pożarom”

 

I miejsce

Klaudia Plewnia

Alina Zalewska-Adamczyk

II miejsce

Magdalena Kubica

III miejsce

Aneta Pawliczek

Ogólnopolski turniej wiedzy pożarniczej            „ Młodzież zapobiega pożarom”. (etap gminny)

III miejsce

Patryk Spandel

Joachim Grabiec

III Powiatowy Konkurs Artystyczny pod honorowym patronatem starosty powiatu wodzisławskiego pn. „Jaki kolor ma śnieg? Pejzaż zimowy”.

I miejsce

Magdalena Kubica

Alina Zalewska-Adamczyk

Młodzieżowy Festiwal Muzyczny pod patronatem honorowym starosty powiatu rybnickiego

Nagroda III stopnia

Zespół wokalny:

-Aleksandra Kretek

-Emilia Wuwer

-Julia Haraf

Ewa Czerwińska, Robert Wija

Młodzieżowy Festiwal Muzyczny pod patronatem honorowym starosty powiatu rybnickiego

Nagroda III stopnia

 Zespół „THE GREAT PERHAPS”

- Zuzanna Knopek

-Julia Grzebak

-Maria Brachmańska

-Robert Mitko

Ewa Czerwińska, Robert Wija

Młodzieżowy Festiwal Muzyczny pod patronatem honorowym starosty powiatu rybnickiego

Nagroda III stopnia

Julia Pełeszuk

Ewa Czerwińska, Robert Wija

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR MATEMATYCZNY”

Wyróżnienie

Kajetan Kozielski

Małgorzata Pilorz

VIII Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla Gimnazjum

III miejsce

Robert Mitko

Ewa Czerwińska

VI Powiatowy Konkurs Informatyczno-Elektronicznym

I miejsce

Robert Mitko

Weronika Chełminiak-Płusa

Konkurs półfinałowy I Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „W kręgu poezji                 i prozy lagrowej więźniarek obozu                           kl Ravensbruck”.

III miejsce

Natalia Łopusińska

Bożena Swoboda

Powiatowe Zawody Piłki Nożnej

V miejsce

Emilia Chlebisz, Magdalena Lipka, Jessica Blucha, Aleksandra Kretek, Małgorzata Pośpiech, Roksana Warzeszka, Marzena Lamczyk, Aleksandra Kowalonek, Karolina Nielaba, Klaudia Cieślar.

Barbara Wuwer

Konkurs z matematyki ALBUS 2015

Laureat        (8 miejsce)

Wojciech Chlebik

Małgorzata Pilorz

Wyróżnienie

(15 miejsce)

Julia Pełeszuk

Małgorzata Pilorz

Wyróżnienie

(15 miejsce)

Andrzej Chytroszek

Małgorzata Pilorz

Wyróżnienie (12 miejsce)

Dominika Bura

Weronika Chełminiak- Płusa

 

Godło

Kontakt

Gimnazjum w Turzy Śl.

ul. Ligonia 2b
44-351 Turza Śl.
tel. 032 453 00 68
fax. 032 453 00 68

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dyrektor: mgr Aleksandra Kubala

Zastępca dyrektora /społeczny/: mgr Justyna Tlołka

Sekretariat: Katarzyna Pawlica

Sekretariat czynny: 7:00 - 15:00

Dla rodziców

Kalendarz

czerwiec 2017
tydz.pwścpsn
221234
23567891011
2412131415161718
2519202122232425
262627282930

b_150_100_16777215_00_images_loga_bip_logo_ops.png

Librus

b_150_100_16777215_00_images_loga_Bez_nazwy.png

Ważne linki